Producenci
Karabinek wiatrówka BEEMAN 10620 4,5mm spr.1-strzał z lunetą 6x40 do17J (B-10620)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Łoże | Drewniane |
| Energia wylotowa | <17 J |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Przyrządy celownicze | Luneta 6 x 40 (z montażem) |
| Kaliber | 4,5 mm |
| Szyna | 22 mm |
| Bezpiecznik | Automatyczny |
| Typ wiatrówki | Sprężynowa |
| Prędkość początkowa | 240 m/s |
| Cechy | |
| Rodzaj lufy | Gwintowana |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 1160 mm |
| Waga produktu | 3,7 kg |
| Materiał | |
| Materiały | Metal Drewno |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny Brązowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie celuj w ludzi ani zwierzęta. Bezpiecznie przechowywać amunicję, unikając kontaktu z otwartym ogniem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 24 miesiące