Producenci
Karabinek wiatrówka BEEMAN CHIEF III PLUS S z regulatorem PCP-polimer k.4,5 mm Ekp<17J
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Energia wylotowa | <17 J |
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Bezpiecznik | Manualny |
| Maksymalne ciśnienie | 3500 psi |
| Prędkość początkowa | 250 m/s |
| Przyrządy celownicze | Luneta 6 x 40 (z montażem) |
| Kaliber | 4,5 mm |
| Łoże | Polimerowe |
| Regulacja mocy | Tak |
| Typ wiatrówki | Sprężynowa |
| Magazynek na naboje | 12 naboi |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,2 kg |
| Długość produktu | 1090 mm |
| Materiał | |
| Materiały | Polimer |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie celuj w ludzi ani zwierzęta. Bezpiecznie przechowywać amunicję, unikając kontaktu z otwartym ogniem. |
Gwarancja 24 miesiące