Producenci
Karabinek wiatrówka Beeman Jackal 2066 kal. 4,5 mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Antypoślizgowy uchwyt | Tak |
| Cechy szczególne | długość lufy 475 mm |
| Bezpiecznik | Manualny |
| Maksymalna prędkość | 253 m/s |
| Kaliber | 4,5 mm |
| Energia wylotowa | 10,94 J |
| Przyrządy celownicze | Luneta 4 x 32 (z montażem) |
| Łoże | Syntetyczne |
| Szyna | 11 mm |
| Rodzaj śrutu | Kulka stalowa 4,5 mm (.177) BB |
| Typ wiatrówki | Sprężynowa |
| Cechy | |
| Rodzaj lufy | Gwintowana |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,4 kg |
| Długość produktu | 1092 mm |
| Materiał | |
| Materiały | Polimer Metal |
| Materiał korpusu | Polimer wzmocniony typu ABS |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny Brązowy |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie celuj w ludzi ani zwierzęta. Bezpiecznie przechowywać amunicję, unikając kontaktu z otwartym ogniem. |
Gwarancja 24 miesiące