Producenci
Kärcher 1.629-951.0, Suchy, Czarny, Żółty, 17 L, 2 m, 3.5 cm, 4 koło
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Dmuchawa do pyłu | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Moc pobierana | 300 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100-240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 340 mm |
| Głębokość produktu | 388 mm |
| Wysokość produktu | 525 mm |
| Wydajność | |
| Długość przewodu | 2 m |
| Średnica węża | 3,5 cm |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Pojemność | 17 l |
| Pozostałe funkcje | |
| Elastyczny wąż | Tak |