Producenci
Kärcher 2.645-326.0 wąż ogrodowy 25 m Nad ziemią Splot Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Odporny na zginanie | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Maksymalne ciśnienie wody (wkładu) | 40 bar |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Gwint instalacyjny do wejścia | 5/8 |
| Materiały | Splot |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Tak |
| Odporność na promieniowanie UV | Tak |
| Długość przewodu | 25 m |
| Przeznaczenie | Nad ziemią |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Szerokość produktu | 380 mm |
| Wysokość produktu | 110 mm |
| Waga produktu | 4,8 kg |
Gwarancja 24 miesiące