Producenci
Kärcher 2.889-152.0 akcesorium/materiał eksploatacyjny do odkurzacza Dysza
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | Kärcher |
| Typ produktu | Dysza |
| Kolor produktu | Szary |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 360 mm |
| Waga produktu | 500 g |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 360 mm |
| Wysokość opakowania | 90 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 500 g |
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące