Producenci
Karcher AG KM 70/20 C 2SB szczotka elektryczna Antracyt, Czarny, Żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Szerokość robocza ze szczotką boczną | 98 cm |
| Szerokość robocza bez szczotki bocznej | 48 cm |
| Pojemność dla brudu suchego | 20 l |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 3920 m2/h |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Ręczny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 22 kg |
| Dane opakowania | |
| Waga paczki | 27500 kg |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Europa |
| Kolor | |
| Kolor produktu | Czarny Żółty Antracytowy |
Gwarancja 24 miesiące