Producenci
Kärcher BP 4.500 GARDEN 550 W 3,6 bar 4500 l/h
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Ogród |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 550 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 230 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 186 mm |
| Głębokość produktu | 372 mm |
| Waga produktu | 6,4 kg |
| Wysokość produktu | 231 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna wysokość doprowadzania wody | 36 m |
| Maksymalna temperatura dostarczanej wody | 35 °C |
| Maksymalne ciśnienie | 3,6 bar |
| Przepływ | 4500 l/h |
| Maksymalna wysokość ssania | 8 m |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,5 kg |
| Ergonomia | |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Długość kabla | 1,5 m |
| Typ gwintu łączącego | G1 |
Gwarancja 24 miesiące