Producenci
Kärcher FCV 4 Bateria Suchy i Mokry Bez worka 180 W Czarny, Biały
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Biały |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kształt pędzla | Prostokątny |
| Moc | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Maksymalna moc wejściowa | 180 W |
| Czas pracy | 45 min |
| Napięcie baterii | 18 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Czas ładowania | 4 godz |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1130 mm |
| Głębokość produktu | 232 mm |
| Szerokość produktu | 278 mm |
| Waga (bez osprzętu) | 4,1 kg |
| Wydajność | |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga Dywan |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 7 kg |
| Ilość sztuk | 1 |
| Zawartość opakowania | |
| Podstawa ładująca | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Szczotka czyszcząca Uniwersalna szczotka |
| Ergonomia | |
| Sterowanie uchwytu | Tak |
| Łatwy do opróżnienia pojemnik | Tak |
Gwarancja 24 miesiące