Producenci
Kärcher K 5 Premium Smart Control Flex Home podkładka ciśnieniowa Wyprostowany Prąd elektryczny 500 l/h Czarny, Żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Technical details | |
|---|---|
| Certyfikaty zgodności | EAC |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Koła transportowe | Tak |
| Klasa ochrony | I |
| Układ | Wyprostowany |
| Długość przewodu | 10 m |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Filtr wody | Tak |
| Długość kabla | 5 m |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Ilość faz | 1 |
| Bezpiecznik | 10 A |
| Obciążenie | 2100 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 13,5 kg |
| Głębokość produktu | 417 mm |
| Szerokość produktu | 306 mm |
| Wysokość produktu | 584 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna temperatura dostarczanej wody | 40 °C |
| Niepewność poziomu mocy akustycznej | 93 dB |
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 40 m²/h |
| Ciśnienie robocze (min) | 20 bar |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Poziom mocy dźwięku | 77 dB |
| Niepewność pomiaru K | 0,6 m/s² 3 dB |
| Przepływ wody (wlot) | 7,5 l/min |
| Tempo maksymalnego przepływu | 500 l/h |
| Bluetooth | Tak |
| Tłumienie drgań | 1,2 m/s² |
| Ciśnienie robocze (max) | 145 bar |
| Dane opakowania | |
| Waga paczki | 19,8 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 19,8 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Bęben na wąż | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolorowy wyświetlacz | Nie |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Europa |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące