Producenci
Kärcher K 7 COMPACT HOME podkładka ciśnieniowa Kompaktowy Prąd elektryczny 600 l/h 3000 W Czarny, Żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Zbiornik na detergent | Tak |
| Diody LED | Tak |
| Zakres ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Koła transportowe | Tak |
| Układ | Kompaktowy |
| Długość przewodu | 10 m |
| Moc | |
| Pobór mocy | 3000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 291 mm |
| Szerokość produktu | 378 mm |
| Waga produktu | 16 kg |
| Wysokość produktu | 516 mm |
| Wydajność | |
| Ciśnienie robocze (max) | 20 bar |
| Tempo maksymalnego przepływu | 600 l/h |
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Maksymalna temperatura wody | 60 °C |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 23 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Szczotka do mycia samochodu | Tak |
| Przyrząd do czyszenia powierzchni | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące