Producenci
Kärcher K 7 PREMIUM SMART CONTROL podkładka ciśnieniowa Wyprostowany Prąd elektryczny 600 l/h Czarny, Żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Długość przewodu | 10 m |
| Filtr wody | Tak |
| Zakres ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Koła transportowe | Tak |
| Układ | Wyprostowany |
| Kolor produktu | Czarny Żółty |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Obciążenie | 3000 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 18,1 kg |
| Szerokość produktu | 330 mm |
| Głębokość produktu | 459 mm |
| Wysokość produktu | 666 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalna temperatura wody | 60 °C |
| Ciśnienie robocze (min) | 20 bar |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Maksymalna wydajność powierzchniowa | 60 m2/h |
| Tempo maksymalnego przepływu | 600 l/h |
| Ciśnienie robocze (max) | 180 bar |
| Dane opakowania | |
| Bęben na wąż | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 22,5 kg |
| Lanca dołączona | Tak |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące