Producenci
Kärcher OC 3 FOLDABLE podkładka ciśnieniowa Kompaktowy Bateria 120 l/h Czarny, Biały, Żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Żółty Biały |
| Zakres ciśnienia | Niskie ciśnienie |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Długość przewodu | 1,8 m |
| Filtr wody | Tak |
| Układ | Kompaktowy |
| Pojemność zbiornika | 8 l |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,2 kg |
| Głębokość produktu | 305 mm |
| Wysokość produktu | 271 mm |
| Szerokość produktu | 298 mm |
| Wydajność | |
| Tempo maksymalnego przepływu | 120 l/h |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony akumulator | Tak |
| Bateria | |
| Czas ładowania | 2,25 h |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Żywotność baterii | 15 min |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać stan kabla zasilającego i wtyczki, aby uniknąć ryzyka porażenia elektrycznego. Nie używać myjki ciśnieniowej w pobliżu źródeł wody bez odpowiedniego zabezpieczenia przed porażeniem prądem. Nie kierować strumienia wody w stronę osób, zwierząt lub delikatnych powierzchni. |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące