Producenci
Kärcher Odkurzacz WD 5 P V-25 5 22 V25 5 22 1 628-306 0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kolor produktu | Czarny Żółty Stal nierdzewna |
| Tworzywo pojemnika | Plastik |
| Tworzywo filtra | Polar |
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Regulowana prędkość | Tak |
| Typ kontroli | Obrotowy |
| Automatyczny włącznik/wyłącznik | Tak |
| Dmuchawa do pyłu | Tak |
| Aktywacja elektronarzędzia | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc pobierana | 1100 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 8,4 kg |
| Szerokość produktu | 382 mm |
| Głębokość produktu | 418 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 11,6 kg |
| Wysokość produktu | 653 mm |
| Wydajność | |
| Średnica węża | 3,5 cm |
| Długość przewodu | 2,2 m |
| Liczba kół | 5 szt. |
| Długość kabla | 5 m |
| Pojemność | 25 l |
| Zawartość opakowania | |
| Dysza podłogowa mokra/sucha | Tak |
| Szczelinówka | Tak |
Gwarancja 24 miesiące