Producenci
Karcher myjka ciśnieniowa HD 6/15 M *EU
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Zakres ciśnienia | Wysokie ciśnienie |
| Układ | Kompaktowy |
| Koła transportowe | Tak |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Długość przewodu | 10 m |
| Kolor produktu | Szary |
| Zbiornik na detergent | Nie |
| Moc | |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Pobór mocy | 3100 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Ilość faz | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 400 mm |
| Waga produktu | 28,6 kg |
| Wysokość produktu | 700 mm |
| Szerokość produktu | 455 mm |
| Wydajność | |
| Maksymalne ciśnienie | 225 bar |
| Tempo maksymalnego przepływu | 560 l/h |
| Ciśnienie robocze (max) | 150 bar |
| Regulowane ciśnienie | Tak |
| Maksymalna temperatura wody | 60 °C |
| Dane opakowania | |
| Waga paczki | 32000 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Specjalna nasadka | Tak |
| Szczotka do mycia samochodu | Nie |
| Wyświetlacz | |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Gwarancja 24 miesiące