Producenci
Karta GEMBIRD PEX-M2-01 (M.2, PCI Express 3.0 x 4)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Wewnętrzny | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 101 mm |
| Wysokość produktu | 12 mm |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Waga produktu | 50 g |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs wyjściowy | PCIe M.2 |
| Interfejs hosta | PCIe |
| Standard karty rozszerzeń | PCIe 3.0 |
| NVMe | Tak |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas instalacji, elektrostatyczność może uszkodzić komponenty. Unikaj mechanicznego uszkodzenia urządzenia. Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed rozpoczęciem instalacji. |
Gwarancja 24 miesiące