Producenci
Karta Micro SD Reolink 256GB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Pamięć | |
|---|---|
| Klasa prędkości | Class 3 (U3) |
| Prędkość odczytu z nośnika | 100 MB/s |
| Pojemność | 256 GB |
| Typ karty flesza | MicroSDXC |
| Cechy | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 1 mm |
| Głębokość produktu | 11 mm |
| Szerokość produktu | 15 mm |
| Dane opakowania | |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące