Producenci
Karta VGA Asus RX 560 DUAL-RX560-4G 4GB GDDR5 128bit HDMI+2xDP PCIe3.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Procesor graficzny | Radeon RX 560 |
| Rdzenie CUDA | 1024 |
| Maksymalna rozdzielczość | 5120 x 2880 px |
| Technologia CUDA | Tak |
| Taktowanie procesora | 1199 Mhz |
| Rodzina procesorów grafiki | AMD |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Pamięć | |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR5 |
| Przepustowość pamięci | 6,8 GB/s |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Ilość gniazd | 2 |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Moc | |
| Minimalna moc zasilacza | 450 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 660 g |
| Szerokość produktu | 40 mm |
| Głębokość produktu | 242 mm |
| Wysokość produktu | 128 mm |
| Wydajność | |
| Wersja OpenGL | 4.5 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| HDCP | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 68 mm |
| Szerokość opakowania | 368 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,13 kg |
| Głębokość opakowania | 220,5 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość DisplayPort | 2 |
| Typ interfejsu | PCI Express 3.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0b |