Producenci
Karta VGA Gigabyte GT1030 OC 2GB GDDR5 64bit DVI+HDMI PCIe3.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Chipset karty graficznej (GPU) | NVIDIA GeForce GT1030 |
| Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych | 384 |
| Częstotliwość taktowania GPU bazowa | 1265 MHz |
| Częstotliwość taktowania GPU podwyższona | 1544 MHz |
| Fabryczne przetaktowanie GPU | Tak |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 2 |
| Typ pamięci | GDDR5 |
| Interfejs pamięci | 64 bit |
| Częstotliwość taktowania pamięci (efektywna) | 6008 MHz |
| Typ złącza karty | PCI Express x4 3.0 |
| Wyjście DVI | 1x DVI-D |
| Wyjście HDMI | 1x HDMI |
| Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym | 4096 x 2160 |
| Obsługa DirectX (wersja) | DirectX 12 |
| Obsługa OpenGL (wersja) | OpenGL 4.5 |
| Wsparcie HDCP | Tak |
| Wspierane technologie | |
| Rozwiązania producenta VGA | GIGABYTE custom-designed 80 mm cooler GIGABYTE Ultra Durable 2 |
| Wymiary [S x W] (mm) | 167,7 x 111,2 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne (wentylator+radiator) |
| Minimalna moc zasilacza | 300 W |
| Liczba zajmowanych slotów w obudowie | Konstrukcja jednoslotowa; Fan: 1,5 slots |
| Wyposażenie dodatkowe | |
| Informacje dodatkowe | Core Clock (MHz): OC Mode:1544/1290 (Boost/Base) Core Clock (MHz): Gaming Mode:1518/1265 (Boost/Base) Fan/Heat Sink: 80mm fan Tools: AORUS ENGINE |
Gwarancja 36 miesięcy