Producenci
Karta VGA MSI GeForce RTX 3060 VENTUS 2X 12G 12GB GDDR6 192bit HDMI+3xDP PCIe4.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Taktowanie procesora | 1777 MHz |
| FireStream | Nie |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 3060 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Rdzenie CUDA | 3584 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Szybkość przesyłania danych | 15 Gbit/s |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| Magistrala pamięci | 192 bit |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Technologia chłodzenia | MSI TORX Fan 3.0 |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Moc | |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Pobór mocy | 170 W |
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 124 mm |
| Szerokość produktu | 42 mm |
| Waga produktu | 675 g |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Wydajność | |
| Dual Link DVI | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Dane opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Gwarancja 36 miesięcy