Producenci
Karta VGA MSI GeForce RTX 3070 VENTUS 3X PLUS 8G OC LHR 8GB GDDR6 256bit HDMI+3xDP PCIe4.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 3070 |
| Taktowanie procesora | 1755 Mhz |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Technologia CUDA | Tak |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Pamięć | |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Konstrukcja | |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Technologia chłodzenia | MSI TORX Fan 3.0 |
| Moc | |
| Dodatkowe złącza zasilania | 2x 8-pin |
| Minimalna moc zasilacza | 650 W |
| Pobór mocy | 220 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 991,6 g |
| Wysokość produktu | 52 mm |
| Szerokość produktu | 121 mm |
| Głębokość produktu | 305 mm |
| Wydajność | |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| HDCP | Tak |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,58 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |