Producenci
Karta VGA MSI GeForce RTX 4070 Ti GAMING TRIO 12G 12GB GDDR6X 192bit HDMI+3xDP PCIe4.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Technologia CUDA | Tak |
| Taktowanie procesora | 2625 Mhz |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 4070 Ti |
| Rdzenie CUDA | 7680 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Szybkość taktowania procesora (tryb dla graczy) | 2610 Mhz |
| Pamięć | |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6X |
| Magistrala pamięci | 192 bit |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| Szybkość przesyłania danych | 21 Gbit/s |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Srebrny Czarny |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Technologia chłodzenia | MSI TORX FAN 5.0 |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Moc | |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 16-pin |
| Minimalna moc zasilacza | 700 W |
| Pobór mocy | 285 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,59 kg |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Głębokość produktu | 337 mm |
| Wysokość produktu | 62 mm |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| NVIDIA DLSS 3 | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,47 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1a |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Dane logistyczne | |
| Ilość sztuk | 1 |