Producenci
Karta VGA Palit GeForce RTX 3050 Dual 8GB GDDR6 128bit HDMI 3xDP PCIe4.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Chipset karty graficznej (GPU) | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych | 2560 |
| Częstotliwość taktowania GPU bazowa | 1552 MHz |
| Częstotliwość taktowania GPU podwyższona | 1777 MHz |
| Fabryczne przetaktowanie GPU | Nie |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Typ pamięci | GDDR6 |
| Interfejs pamięci | 128 bit |
| Maksymalna przepustowość pamięci | 224.00 GB/s |
| Typ złącza karty | PCI Express x16 4.0 |
| Wyjście HDMI | 1x HDMI |
| Wyjście DisplayPort | 3x DisplayPort |
| Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym | 7680 x 4320 |
| Obsługa DirectX (wersja) | DirectX 12 Ultimate |
| Obsługa OpenGL (wersja) | OpenGL 4.6 |
| Wspierane technologie | NVIDIA® DLSS NVIDIA® GeForce Experience NVIDIA® G-Sync™ ready NVIDIA® GPU Boost Game Ready Drivers NVIDIA® Vulkan RT API VR Ready |
| Wymiary [S x W] (mm) | 245 x 119 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne (wentylator+radiator) |
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Wspierane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Liczba zajmowanych slotów w obudowie | Konstrukcja dwuslotowa |
| Wyposażenie dodatkowe | User Manual |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.1, DisplayPort 1.4a Moc płyty: 130 W Prędkość pamięci: 14 Gbps HDCP 2.3 |