Producenci
Karta VGA Palit GeForce RTX 3050 Dual 8GB GDDR6 128bit HDMI+DP+DVI-D PCIe4.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Chipset karty graficznej (GPU) | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych | 2560 |
| Częstotliwość taktowania GPU bazowa | 1552 MHz |
| Częstotliwość taktowania GPU podwyższona | 1777 MHz |
| Fabryczne przetaktowanie GPU | Nie |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 8 |
| Typ pamięci | GDDR6 |
| Interfejs pamięci | 128 bit |
| Maksymalna przepustowość pamięci | 224.00 GB/s |
| Typ złącza karty | PCI Express x16 4.0 |
| Wyjście DVI | 1x DVI-D |
| Wyjście HDMI | 1x HDMI |
| Wyjście DisplayPort | 1x DisplayPort |
| Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym | 7680 x 4320 |
| Obsługa DirectX (wersja) | DirectX 12 Ultimate |
| Obsługa OpenGL (wersja) | OpenGL 4.6 |
| Wsparcie HDCP | Tak |
| Wspierane technologie | NVIDIA® Ampere Technology NVIDIA® Ray Tracing Cores NVIDIA® Tensor Cores NVIDIA® DLSS NVIDIA® Adaptive Shading NVIDIA® Highlights NVIDIA® Dynamic Super Resolution [DSR] Technology NVIDIA® Adaptive Vertical Sync NVIDIA® CUDA™ NVIDIA® PhysX™ Technology NVIDIA® Ansel Technology NVIDIA® FreeStyle NVIDIA® Vulkan RT API NVIDIA® G-Sync™ NVIDIA® GPU Boost NVIDIA® TXAA Technology NVIDIA® MFAA Technology NVIDIA® GameStream Technology NVIDIA® SHIELD™ NVIDIA® Shadowplay™ VR Ready |
| Rozwiązania producenta VGA | PALIT 0-dB TECH PALIT RGB Lighting PALIT Dual Fan |
| Wymiary [S x W] (mm) | 172 x 120 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne (wentylator+radiator) |
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Wspierane systemy operacyjne | Windows 11 Windows 10 Linux |
| Liczba zajmowanych slotów w obudowie | Bracket: 2 slot; Cooler: 2,3 slot |
| Wyposażenie dodatkowe | User Manual |
| Informacje dodatkowe | Dodatkowe zasilanie przez 1 złącze 6-pin Prędkość pamięci: 14 Gbps DisplayPort 1.4a Supports 4K 120Hz HDR, 8K 60Hz HDR and Variable Refresh Rate as specified in HDMI 2.1 DVI-D with Dual Link HDCP 2.3 |