Producenci
Karta VGA Palit GeForce RTX 3060 StormX OC 12GB GDDR6 192bit HDMI 3xDP PCIe4.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Chipset karty graficznej (GPU) | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych | 3584 |
| Częstotliwość taktowania GPU bazowa | 1320 MHz |
| Częstotliwość taktowania GPU podwyższona | 1807 MHz |
| Fabryczne przetaktowanie GPU | Tak |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 12 |
| Typ pamięci | GDDR6 |
| Interfejs pamięci | 192 bit |
| Maksymalna przepustowość pamięci | 360.00 GB/s |
| Typ złącza karty | PCI Express x16 4.0 |
| Wyjście HDMI | 1x HDMI |
| Wyjście DisplayPort | 3x DisplayPort |
| Ilość jednocześnie obsługiwanych monitorów | 4 |
| Maksymalna rozdzielczość w trybie cyfrowym | 7680 x 4320 |
| Obsługa DirectX (wersja) | DirectX 12 Ultimate |
| Obsługa OpenGL (wersja) | OpenGL 4.6 |
| Wspierane technologie | NVIDIA® Ampere Technology NVIDIA® DLSS NVIDIA® Adaptive Shading NVIDIA® Highlights NVIDIA® Dynamic Super Resolution [DSR] Technology NVIDIA® Adaptive Vertical Sync NVIDIA® CUDA™ NVIDIA® PhysX™ Technology NVIDIA® Multi-Projection NVIDIA® Ansel Technology NVIDIA® G-Sync™ ready NVIDIA® GPU Boost NVIDIA® TXAA Technology NVIDIA® MFAA Technology NVIDIA® GameStream Technology NVIDIA® SHIELD™ NVIDIA® Shadowplay™ VR Ready |
| Rozwiązania producenta VGA | PALIT 0-dB TECH PALIT DrMOS |
| Wymiary [S x W] (mm) | 170 x 125 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne (wentylator+radiator) |
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Wspierane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Liczba zajmowanych slotów w obudowie | Konstrukcja dwuslotowa |
| Wyposażenie dodatkowe | User Manual |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.1, DisplayPort 1.4a |