Producenci
Karta VGA Palit GeForce RTX 3080 Ti GamingPro 12G 12GB GDDR6X 384bit HDMI+3xDP PCIe4.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Chipset karty graficznej (GPU) | NVIDIA GeForce RTX 3080 Ti |
| Liczba rdzeni CUDA / procesorów strumieniowych | 10240 |
| Częstotliwość taktowania GPU bazowa | 1365 MHz |
| Częstotliwość taktowania GPU podwyższona | 1665 MHz |
| Fabryczne przetaktowanie GPU | Nie |
| Pamięć zainstalowana (GB) | 12 |
| Typ pamięci | GDDR6X |
| Interfejs pamięci | 384 bit |
| Maksymalna przepustowość pamięci | 912.00 GB/s |
| Typ złącza karty | PCI Express x16 4.0 |
| Wyjście HDMI | 1x HDMI |
| Wyjście DisplayPort | 3x DisplayPort |
| Ilość jednocześnie obsługiwanych monitorów | 4 |
| Obsługa DirectX (wersja) | DirectX 12 Ultimate |
| Obsługa OpenGL (wersja) | OpenGL 4.6 |
| Wspierane technologie | NVIDIA® DLSS NVIDIA® GeForce Experience NVIDIA® G-Sync™ ready NVIDIA® GPU Boost VR Ready |
| Rozwiązania producenta VGA | PALIT DrMOS PALIT 0-dB TECH PALIT Triple Fan |
| Wymiary [S x W] (mm) | 294 x 112 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne (wentylator+radiator) |
| Minimalna moc zasilacza | 350 W |
| Wspierane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Liczba zajmowanych slotów w obudowie | Konstrukcja dwuslotowa |
| Wyposażenie dodatkowe | Manual, Power Cable, Sag Holder |
| Informacje dodatkowe | HDMI 2.1, DisplayPort 1.4a Dodatkowe złącza zasilania: 8-pin x3 |