Producenci
Karta VGA Palit GeForce RTX 4070 Ti GamingPro White OC 12GB GDDR6X 192bit HDMI+3xDP PCIe4.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Taktowanie procesora | 2310 MHz |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 4070 Ti |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Rdzenie CUDA | 7680 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2670 MHz |
| Pamięć | |
| Przepustowość pamięci | 504 GB/s |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6X |
| Szybkość przesyłania danych | 21 Gbit/s |
| Magistrala pamięci | 192 bit |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| Konstrukcja | |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor podświetlenia | Czerwony Zielony Niebieski |
| Ilość gniazd | 3,1 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Moc | |
| Minimalna moc zasilacza | 750 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 16-pin |
| Pobór mocy | 285 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 132,9 mm |
| Wysokość produktu | 63,4 mm |
| Szerokość produktu | 328,9 mm |
| Wydajność | |
| Dual Link DVI | Nie |
| NVIDIA Ansel | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja Shader'a | Nie |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Ilość DisplayPort | 3 |