Producenci
Karta VGA Palit GeForce RTX 4080 JetStream 16GB GDDR6X 256bit HDMI+3xDP PCIe4.0
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 9728 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Taktowanie procesora | 2205 MHz |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 4080 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2505 MHz |
| Pamięć | |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6X |
| Przepustowość pamięci | 716,8 GB/s |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Szybkość przesyłania danych | 22,4 Gbit/s |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Moc | |
| Minimalna moc zasilacza | 850 W |
| Pobór mocy | 320 W |
| Wydajność | |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| NVIDIA GameWorks VR | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |