Producenci
Karta WiFi ASUS PCE-N15 (PCI-E)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Rodzaj wtyku anteny | R-SMA |
| Wewnętrzny | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 62,6 g |
| Głębokość produktu | 21,6 mm |
| Szerokość produktu | 120,5 mm |
| Wysokość produktu | 22 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 5 - 95% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 65 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | 802.11g Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b |
| Wi-Fi | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 300 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Jedna częstotliwości (2,4 GHz) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 128-bit WEP WPS WPA-PSK 64-bit WEP WPA2-PSK |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11g IEEE 802.11b IEEE 802.11n |
| Modulacja | OFDM |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows Vista Home Premium x64 Windows Vista Ultimate Windows XP Home Windows XP Professional Windows XP Home x64 Windows Vista Home Premium Windows ME Windows 7 Home Premium Windows Vista Home Basic x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 7 Starter x64 Windows Vista Business Windows Vista Home Basic Windows Vista Ultimate x64 Windows 7 Professional Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows XP Professional x64 Windows 7 Professional x64 Windows Vista Business x64 Windows 98 Windows 7 Ultimate x64 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs | WLAN |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Opis mocy wyjściowej | b: 15 - 19 dBm, g: 13 - 17 dBm, n: 12 - 16 dBm |
| Liczba kanałów | 13 kan. |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |