Producenci
Karta WiFi Intel 7265.D2WG.NVB 944431 (11 Mb/s - 802.11b, 54 Mb/s - 802.11a, 54 Mb/s - 802.11g, 600 Mb/s - 802.11n, 867 Mb/s - 802.11ac)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Kolor produktu | Zielony Stal nierdzewna |
| Typ anteny | 2x2 |
| Antena | Tak |
| Wewnętrzny | Tak |
| Bezpieczeństwo | UL, C-UL, CB |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzne |
| Układ | M.2 2230, M.2 1216 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,4 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 80 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 50 - 90% |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11a IEEE 802.11e IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11d IEEE 802.11g IEEE 802.11w IEEE 802.11i IEEE 802.11ac IEEE 802.11h |
| Bluetooth | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 867 Mbit/s |
| MU-MIMO | Nie |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 867 Mbit/s |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przepustowość (druga) | 5 GHz |
| Przepustowość (pierwsza) | 2,4 GHz |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Pro x64 Windows 7 Home Premium Windows 8.1 Enterprise Windows 8.1 Pro x64 Windows 10 Education x64 Windows 7 Professional x64 Windows 10 Enterprise x64 Windows 8.1 x64 Windows 7 Home Premium x64 Windows 8 Enterprise Windows 8.1 Windows 8 Pro Windows 8 x64 Windows 10 IOT Core Windows 7 Starter x64 Windows 10 Home x64 Windows 7 Ultimate x64 Windows 10 Enterprise Windows 7 Starter Windows 7 Ultimate Windows 7 Enterprise x64 Windows 7 Home Basic Windows 8 Windows 8.1 Enterprise x64 Windows 10 Windows 8 Enterprise x64 Windows 7 Professional Windows 7 Enterprise Windows 7 x64 Windows 10 Education Windows 10 Pro Windows 8 Pro x64 Windows 8.1 Pro Windows 10 Home Windows 7 Home Basic x64 Windows 7 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Dane opakowania | |
| Ilość | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Interfejs | WLAN |
| Pozostałe funkcje | |
| Nazwa kodowa produktu | Stone Peak |
| Compliance | FIPS, FISMA |
| URL do instrukcji | http://www.intel.com/content/www/us/en/wireless-products/dual-band-wireless-ac-7265-brief.html |
| Seria produktów | Intel® Wireless Products |
| Identyfikator ARK adaptera sieci Ethernet | 83635 |
| Typ produktu | Wireless |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | G147045 |
| Brak konfliktów | Tak |
| Typ procesora | Intel Wireless-AC Products |
| Data premiery | Q3'14 |
| Status | Launched |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8517620090 |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 80 °C |
| Typ interfejsu | Wi-Fi(PCIe), BT(USB) |
| Supported Under vPro | Tak |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | 5A992C |