Producenci
Karta WiFi Intel 7265.NGWWB.W 945063 (11 Mb/s - 802.11b, 54 Mb/s - 802.11a, 54 Mb/s - 802.11g, 600 Mb/s - 802.11n, 867 Mb/s - 802.11ac)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Antena | Tak |
| Wewnętrzny | Tak |
| Kolor produktu | Zielony |
| Przeznaczenie | PC/notebook |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,4 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 80 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11ac IEEE 802.11g IEEE 802.11a |
| Zakres częstotliwości | 2,4 - 5 GHz |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 867 Mbit/s |
| Wi-Fi | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a 802.11b |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 867 Mbit/s |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8.1 Windows 8 Windows 7 Windows 10 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs hosta | M.2 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs | WLAN / Bluetooth |
| Pozostałe funkcje | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 85176990 |