Producenci
Karta WiFi Intel 8260.D2WMLGC 942194 (11 Mb/s - 802.11b, 54 Mb/s - 802.11a, 54 Mb/s - 802.11g, 600 Mb/s - 802.11n, 867 Mb/s - 802.11ac)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Układ | M.2 2230, M.2 1216 |
| Typ anteny | 2x2 |
| Kolor produktu | Niebieski Srebrny |
| Wewnętrzny | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,4 g |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 50 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 80 °C |
| Sieć | |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | TTLS EAP-FAST PEAP 802.1x RADIUS EAP-TLS EAP-SIM 128-bit WEP WPA EAP-AKA WPS 64-bit WEP LEAP WPA2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi | Tak |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 867 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11v IEEE 802.11r IEEE 802.11e IEEE 802.11w IEEE 802.11d IEEE 802.11i IEEE 802.11k IEEE 802.11h |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| MU-MIMO | Nie |
| Protokół dostępu | PAP, CHAP, TLS, GTC, MS-CHAP, MS-CHAPv2 |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs | WLAN |
| Interfejs hosta | PCI Express |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Status | Launched |
| Typ produktu | Wireless |
| Brak konfliktów | Tak |
| Typ interfejsu | Wi-Fi(PCIe), BT(USB) |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 80 °C |
| Compliance | FIPS, FISMA |
| URL do instrukcji | http://www.intel.com/content/www/us/en/wireless-products/dual-band-wireless-ac-8260-brief.html |
| Supported Under vPro | Tak |
| Numer klasyfikacji kontroli eksportu (ECCN) | 5A992CN3 |
| Identyfikator ARK adaptera sieci Ethernet | 86068 |
| Data premiery | Q2'15 |
| Nazwa kodowa produktu | Snowfield Peak |
| Seria produktów | Intel® Wireless Products |
| Zautomatyzowany system śledzenia klasyfikacji towarów (CCATS) | G151050 |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8517620090 |