Producenci
Karta WiFi Intel 8260.D2WMLGU.K 945489 (11 Mb/s - 802.11b, 54 Mb/s - 802.11a, 54 Mb/s - 802.11g, 600 Mb/s - 802.11n, 867 Mb/s - 802.11ac)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Konstrukcja | |
|---|---|
| Przeznaczenie | Notebook |
| Wewnętrzny | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 16 mm |
| Waga produktu | 0,6 g |
| Szerokość produktu | 12 mm |
| Głębokość produktu | 1,8 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 80 °C |
| Sieć | |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11k IEEE 802.11ac IEEE 802.11e IEEE 802.11w IEEE 802.11d IEEE 802.11i IEEE 802.11g IEEE 802.11b IEEE 802.11n IEEE 802.11r IEEE 802.11a IEEE 802.11h |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy 4G | LTE |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 867 Mbit/s |
| WLAN prędkość przesyłania danych | 300 Mbit/s 867 Mbit/s |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | EAP-FAST WPA2 LEAP EAP-TTLS 802.1x RADIUS EAP-TLS EAP-PEAP EAP-SIM EAP-AKA WPA MSCHAPv2 |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Wersja Bluetooth | 4.2 |
| Wi-Fi | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 8 Windows 8.1 Windows 10 Windows 7 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Interfejs | WLAN / Bluetooth |
| Interfejs hosta | M.2 |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Pozostałe funkcje | |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 80 °C |