Producenci
Karta graf. GeForce RTX 4090 VENTUS 3X E 24G OC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor graficzny | GeForce RTX 4090 |
| Taktowanie procesora | 2565 MHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2550 MHz |
| FireStream | Nie |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Rdzenie CUDA | 16384 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Pamięć | |
| Przepustowość pamięci | 21 GB/s |
| Magistrala pamięci | 384 bit |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6X |
| Pamięć karty graficznej | 24 GB |
| Konstrukcja | |
| Technologia chłodzenia | MSI TORX Fan 4.0 |
| Kolor produktu | Biały Czarny |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Moc | |
| Pobór mocy | 450 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 16-pin |
| Minimalna moc zasilacza | 850 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,68 kg |
| Długość produktu | 322 mm |
| Głębokość produktu | 62 mm |
| Wysokość produktu | 136 mm |
| Wydajność | |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,31 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Wersja HDMI | 2.1a |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
Gwarancja 36 miesięcy