Producenci
Karta graf. Gigabyte GeForce GTX 1630 OC 4G - OC Ed
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Technologia CUDA | Tak |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Taktowanie procesora | 1800 Mhz |
| Procesor graficzny | GeForce GTX 1630 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Rdzenie CUDA | 512 |
| Pamięć | |
| Magistrala pamięci | 64 bit |
| Przepustowość pamięci | 96 GB/s |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 12000 Mhz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wysokość wspornika | Niskoprofilowy |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Moc | |
| Minimalna moc zasilacza | 300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 166,9 mm |
| Wysokość produktu | 39 mm |
| Szerokość produktu | 69 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 Windows 11 x64 |
| Wydajność | |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Dual Link DVI | Tak |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| NVIDIA Ansel | Tak |
| Dane opakowania | |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 3.0 |
Gwarancja 36 miesięcy