Producenci
Karta graf. MSI GEFORCE RTX 4080 16GB SUPRIM
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 2595 Mhz |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Taktowanie procesora | 2610 Mhz |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 4080 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Rdzenie CUDA | 9728 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Technologia CUDA | Tak |
| Pamięć | |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6X |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Szybkość przesyłania danych | 22,4 Gbit/s |
| Pamięć karty graficznej | 16 GB |
| Konstrukcja | |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Podświetlenie | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Moc | |
| Minimalna moc zasilacza | 750 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 16-pin |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,36 kg |
| Głębokość produktu | 78 mm |
| Szerokość produktu | 336 mm |
| Wysokość produktu | 142 mm |
| Wydajność | |
| HDCP | Tak |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| NVIDIA DLSS 3 | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,56 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.1a |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |