Producenci
Karta graf. MSI GeF RTX 3070 Ti GAMING X TRIO 8GB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Maksymalne taktowanie procesora | 1830 Mhz |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| FireStream | Nie |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 3070 Ti |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Pamięć | |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Szybkość przesyłania danych | 19 Gbit/s |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Konstrukcja | |
| Wysokość wspornika | Full-Height (FH) |
| Podświetlenie | Tak |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Kolor produktu | Czarny Szary |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Technologia chłodzenia | MSI TORX Fan 4.0 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Moc | |
| Dodatkowe złącza zasilania | 2x 8-pin |
| Pobór mocy | 310 W |
| Minimalna moc zasilacza | 750 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,51 kg |
| Głębokość produktu | 323 mm |
| Wysokość produktu | 56 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wydajność | |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| HDCP | Tak |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,34 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |