Producenci
Karta graf. MSI GeF RTX 4070 SUPER 12G VENTUS 3X OC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Taktowanie procesora | 2505 MHz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 4070 SUPER |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2520 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Pamięć | |
| Pamięć karty graficznej | 12 GB |
| Przepustowość pamięci | 21 GB/s |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6X |
| Magistrala pamięci | 192 bit |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Szary Czarny |
| Technologia chłodzenia | MSI TORX Fan 4.0 |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Moc | |
| Minimalna moc zasilacza | 650 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 16-pin |
| Pobór mocy | 320 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 821 g |
| Głębokość produktu | 308 mm |
| Szerokość produktu | 43 mm |
| Wydajność | |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.1a |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłych śmietników. Nie wdychać pyłu/rozpylonej mgły. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
Gwarancja 36 miesięcy