Producenci
Karta graf. MSI GeForce GT 1030 4GHD4 LP OC (WYPRZEDAŻ)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Technologia CUDA | Tak |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Rdzenie CUDA | 384 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 2 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1430 MHz |
| Procesor graficzny | GeForce GT 1030 |
| Pamięć | |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 2100 MHz |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR4 |
| Magistrala pamięci | 64 bit |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Moc | |
| Pobór mocy | 20 W |
| Minimalna moc zasilacza | 300 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 304 g |
| Wysokość produktu | 38 mm |
| Głębokość produktu | 69 mm |
| Długość produktu | 150 mm |
| Wydajność | |
| Wersja OpenGL | 4.5 |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 544 g |
| Porty i interfejsy | |
| Typ interfejsu | PCI Express 3.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
Gwarancja 6 miesięcy