Producenci
Karta graf. MSI GeForce GTX 1650 D6 VENTUS XS OC V3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor graficzny | GeForce GTX 1660 |
| Rdzenie CUDA | 896 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1620 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Pamięć | |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Moc | |
| Minimalna moc zasilacza | 300 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 6-pin |
| Pobór mocy | 90 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 179 mm |
| Szerokość produktu | 42 mm |
| Wysokość produktu | 112 mm |
| Waga produktu | 480 g |
| Wydajność | |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| HDCP | Tak |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Dual Link DVI | Tak |
| NVIDIA Ansel | Tak |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 688 g |
| Rodzaj opakowania | Box |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 2.0b |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 3.0 |