Producenci
Karta graf. MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X 6G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor graficzny | GeForce RTX 3050 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 3 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Rdzenie CUDA | 2304 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1492 MHz |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Technologia CUDA | Tak |
| Pamięć | |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Magistrala pamięci | 96 bit |
| Przepustowość pamięci | 14 GB/s |
| Pamięć karty graficznej | 6 GB |
| Konstrukcja | |
| Układ | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Moc | |
| Minimalna moc zasilacza | 300 W |
| Pobór mocy | 70 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 381 g |
| Wysokość produktu | 109 mm |
| Szerokość produktu | 42 mm |
| Głębokość produktu | 189 mm |
| Wydajność | |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Dual Link DVI | Nie |
| HDCP | Tak |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 610 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Porty i interfejsy | |
| Typ interfejsu | PCI Express x8 4.0 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Ilość portów HDMI | 2 |
Gwarancja 36 miesięcy