Producenci
Karta graf. MSI GeForce RTX 3060 Ti GAMING 8G LHR
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1710 Mhz |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 4864 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Pamięć | |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Szybkość przesyłania danych | 14 Gbit/s |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Technologia chłodzenia | MSI TORX Fan 4.0 |
| Podświetlenie | Tak |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Moc | |
| Minimalna moc zasilacza | 600 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 6-pin, 1x 8-pin |
| Pobór mocy | 220 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,01 kg |
| Głębokość produktu | 278 mm |
| Wysokość produktu | 51 mm |
| Szerokość produktu | 131 mm |
| Wydajność | |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| HDCP | Tak |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,6 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 4.0 |