Producenci
Karta graf. MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 8704 |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1740 Mhz |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 3080 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Pamięć | |
| Pamięć karty graficznej | 10 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6X |
| Szybkość przesyłania danych | 19 Gbit/s |
| Magistrala pamięci | 320 bit |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Technologia chłodzenia | MSI TORX Fan 3.0 |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Ilość gniazd | 2 |
| Wysokość wspornika | Full-Height (FH) |
| Układ | Full-Height/Half-Length (FH/HL) |
| Moc | |
| Pobór mocy | 320 W |
| Minimalna moc zasilacza | 750 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 2x 8-pin |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 305 mm |
| Waga produktu | 1,37 kg |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 57 mm |
| Wydajność | |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| HDCP | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,99 kg |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |