Producenci
Karta graf. MSI RTX 5060 8G GAMING OC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Rdzenie CUDA | 3840 |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5060 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2640 MHz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Pamięć | |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR7 |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Szybkość przesyłania danych | 28 Gbit/s |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Moc | |
| Minimalna moc zasilacza | 600 W |
| Pobór mocy | 155 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 649 g |
| Długość produktu | 248 mm |
| Wysokość produktu | 41 mm |
| Głębokość produktu | 135 mm |
| Wydajność | |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| Edycja podkręcona (OC) | Tak |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Zasilanie |
| Porty i interfejsy | |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 5.0 |
| Wersja DisplayPort | 2.1b |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
Gwarancja 36 miesięcy