Producenci
Karta graf. MSI RTX 5090 32G GAMING TRIO OC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5090 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Rdzenie CUDA | 21760 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Pamięć | |
| Pamięć karty graficznej | 32 GB |
| Magistrala pamięci | 512 bit |
| Przepustowość pamięci | 28 GB/s |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR7 |
| Konstrukcja | |
| Układ | Full-Height/Full-Length (FH/FL) |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Moc | |
| Pobór mocy | 575 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 16-pin |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 149 mm |
| Długość produktu | 359 mm |
| Waga produktu | 2,12 kg |
| Głębokość produktu | 70 mm |
| Wydajność | |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,73 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Zasilanie |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Typ interfejsu | PCI Express x16 5.0 |
| Wersja DisplayPort | 2.1a |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na skrzynię wysyłkową (wewnętrzną) | 1 szt. |
Gwarancja 36 miesięcy