Producenci
Karta graf. MSI RTX 5090 32G GAMING TRIO
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2422 MHz |
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 21760 |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5090 |
| Pamięć | |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR7 |
| Magistrala pamięci | 512 bit |
| Pamięć karty graficznej | 32 GB |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Moc | |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 16-pin |
| Minimalna moc zasilacza | 1000 W |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 |
| Wydajność | |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Dual Link DVI | Nie |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Typ interfejsu | PCI Express 5.0 |
| Wersja DisplayPort | 2.1b |
| Wersja HDMI | 2.1b |
Gwarancja 36 miesięcy