Producenci
Karta graf. Palit RTX 5050 DUAL OC 8GB
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5050 |
| Rdzenie CUDA | 2560 |
| Technologia CUDA | Tak |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Taktowanie procesora | 2317 MHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2647 MHz |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Pamięć | |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Szybkość przesyłania danych | 20 Gbit/s |
| Przepustowość pamięci | 320 GB/s |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Ilość gniazd | 2 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Średnica czaszy wentylatora | 9,5 cm |
| Podświetlenie | Tak |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Kolor podświetlenia | Wielokolorowy |
| Moc | |
| Pobór mocy (max) | 130 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Minimalna moc zasilacza | 550 W |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 262,1 mm |
| Głębokość produktu | 40,1 mm |
| Wysokość produktu | 126,3 mm |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 Windows 10 x64 |
| Wydajność | |
| Dual Link DVI | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| HDCP | Tak |
| Edycja podkręcona (OC) | Tak |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| NVIDIA Ansel | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja DisplayPort | 2.1b |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ interfejsu | PCI Express 5.0 |
Gwarancja 36 miesięcy