Producenci
Karta graficzn MSI RX 6650 XT MECH 2X 8G OC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Rodzina procesorów grafiki | AMD |
| Procesor strumieniowy | 2048 |
| Procesor graficzny | Radeon RX 6650 XT |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Technologia CUDA | Nie |
| Taktowanie procesora | 2447 MHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2669 MHz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Pamięć | |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Szybkość przesyłania danych | 17,5 Gbit/s |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Podświetlenie | Nie |
| Wysokość wspornika | Low-Profile (LP) / Full-Height (FH) |
| Moc | |
| Minimalna moc zasilacza | 500 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 8-pin |
| Pobór mocy | 175 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Głębokość produktu | 235 mm |
| Szerokość produktu | 47 mm |
| Waga produktu | 675 g |
| Wydajność | |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Dual Link DVI | Nie |
| Wersja DirectX | 1?2 Ultimate |
| AMD FreeSync | Tak |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Zawiera sterowniki | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,14 kg |
| Przewodnik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ interfejsu | PCI Express x8 4.0 |