Producenci
Karta graficzna AFOX GT730 4GB DDR3 LP 128bit DVI/HDMI/VGA AF730-4096D3L3-v2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Technologia CUDA | Tak |
| Taktowanie procesora | 700 MHz |
| Maksymalna rozdzielczość | 2560 x 1600 px |
| Procesor graficzny | GeForce GT 730 |
| Pamięć | |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Pamięć karty graficznej | 4 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR3 |
| Prędkość zegara pamięci | 1333 MHz |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 Windows 8 Windows 7 |
| Wydajność | |
| PhysX | Tak |
| NVIDIA 3D Vision | Tak |
| HDCP | Tak |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów DVI-D | 1 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Typ interfejsu | PCI Express 2.0 |
Gwarancja 24 miesiące