Producenci
Karta graficzna MSI GeForce RTX 3050 VENTUS 2X XS 8G OC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Technologia CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 2560 |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 3050 |
| Maksymalna rozdzielczość | 7680 x 4320 px |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1807 MHz |
| Pamięć | |
| Magistrala pamięci | 128 bit |
| Pamięć karty graficznej | 8 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Przepustowość pamięci | 14 GB/s |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 wentylatory |
| Technologia chłodzenia | MSI TORX Fan 3.0 |
| Moc | |
| Minimalna moc zasilacza | 500 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 1x 6-pin |
| Pobór mocy | 115 W |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Głębokość produktu | 205 mm |
| Szerokość produktu | 112 mm |
| Wydajność | |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja Shader'a | Nie |
| HDCP | Tak |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| Obsługa wirtualnej rzeczywistości | Tak |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| NVIDIA GameWorks VR | Nie |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów DVI-D karty graficznej | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Typ interfejsu | PCI Express x8 4.0 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłych śmietników. Nie wdychać pyłu/rozpylonej mgły. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. |
Gwarancja 36 miesięcy